Kontakt os i dag

Vi har som erfarent tømrer- og snedkerfirma især service og kvalitet i fokus, og vi rådgiver altid vores kunder på bedste vis både inden, under og efter et projekt

Kontakt vores tømrermestre og administration

Anders Harbo Thomsen 

Tømrermester

Tlf: 28147032

Mail: anders@magnusthomsen.dk

Søren Lund Thomsen

Tømrermester

Tlf: 28147034

Mail: soren@magnusthomsen.dk

Søren Engesgaard

Projektleder

Tlf: 28147033

Mail: se@magnusthomsen.dk

Thomas Casper 

Tømrermester

Tlf: 22395839

Mail: thomas@magnusthomsen.dk

Michael Charles Christensen

Projektleder

Tlf: 28147035

Mail: michael@magnusthomsen.dk

Mads Koefoed

Projektleder

Tlf: 42440075

Mail: mads@magnusthomsen.dk

Helena Lund Thomsen

Administration

Tlf: 98157038

Mail: helena@magnusthomsen.dk
Faktura sendes til:  mail@magnusthomsen.dk